Wellness pobyty

Wellness víkendové pobyty .

Pobyty - wellness víkend, týden.

Wellness pobyty - Lázně Jablonec.

Víkendové pobyty Wellness Bonus: dvě noci se snídaní, celková masáž, japonská terapie shiatsu, 2x jakuzzi hydromasážní bazén, 2x relaxace v magnetickém poli, 2x kompresní lymfatická masáž.

Wellness pobyty na zkoušku: délka a procedury podle vlastních představ.

Wellness - pobyty na týden, dovolenou: ZDE.

Wellness pobyty - ceny ZDE.

Wellness pobyty Last moment: zvýhodněné až o 40%

Wellness pobyty


Objednejte si wellness pobyty
NAPIŠTE NÁM

e-mail pro odpověď:
Dotazy na termíny pro wellness pobyty,
můžete uvést v textu.
Wellness pobyty jsou populární variantou pro pobyty nejen víkendové, ale i pro dovolenou. Pobyty s wellness programem dávají příležitost prožít kvalitní relaxaci a její pozitivní vliv na nervy, duši i celý organizmus. Wellness pobyty jsou, nebo by měly být, určitou terapií, kompenzací stresu a hektického životního tempa. Wellness znamená více vnitřních, niterných prožitků, klidné pohody. Někdy se však označení "wellness pobyty" používá jako atraktivní pojmenování i tam, kde by skutečnost lépe vystihoval termín rekreace.
Wellness pobyty
je nejen trend a moderní varianta trávení volného času. Nabízejí příležitost prožít intenzivní relaxaci se všemi příznivými dopady pro psychiku a celý organizmus. Wellness pobyty poskytují hluboké uvolnění, uvádějí psychiku a nervový systém do tolik prospěšného alfa režimu, do stavu, který je protiváhou stresu, shonu, chaosu a vypětí všedních dnů. Z tohoto pohledu vyplývá, že v užívání pojmu wellness či wellness víkend je dnes tak trochu zmatek. Atraktivní nálepka "bohatý wellnes balíček" se používá i tam, kde se daleko více hodí označení víkendová rekreace.

www.relaxace.com © 2009